Tootmine

tehaste kaart

 

 

 

AS'i Graanul Invest kontserni kuulub 11 pelletitehast. Neist neli asub Eestis, kuus Lätis ja üks Leedus.

AS Graanul Invest Imavere tehas

Imavere, Järva vald
72401 Järvamaa

Tootmisjuht: Andrus Rännik
Telefon: 3859451
E-post: andrus.rannik@graanulinvest.com 
Vaata asukohta

OÜ Helme Graanul

Patküla, Tõrva vald
68613 Valgamaa

Tehase juht: Ülo Tomson
Telefon: 7668341
E-post: ulo.tomson@graanulinvest.com
Vaata asukohta

OÜ Ebavere Graanul

Ebavere, Väike-Maarja vald
46209 Lääne-Virumaa

Tootmisjuht: Kalju Erras
Telefon: 3225788
E-post: kalju.erras@graanulinvest.com
Vaata asukohta

OÜ Osula Graanul

Varese küla,
66642 Võru vald, Võrumaa

Tehase juht: Margus Milk
Telefon: 6699870
E-post: margus.milk@graanulinvest.com
Vaata asukohta 

SIA Graanul Invest

"Ezerini", Launkalne, Smiltene regioon
LV 4718 Läti

Tehase direktor: Haralds Vigants
Telefon: +371 64773910
E-post: haralds.vigants@graanulinvest.com
Vaata asukohta

SIA Graanul Pellets

Planupes 34, Incukalns, Incukalns regioon
LV 2141 Läti

Tehase direktor: Aleksandrs Zjatkovs
Telefon: +371 67630411
E-post: 
aleksandrs.zjatkovs@graanulinvest.com
Vaata asukohta

UAB Graanul Invest

Artoju g 3c, Alytus
LT62175  Leedu

Tootmisjuht: Alvydas Traidaras
Telefon: +370 31577242
E-post: alvydas.traidaras@graanulinvest.com
Vaata asukohta

SIA Latgran, Jaunjelgava

Meza St 4B
Jaunjelgava, Jaunjelgava regioon
LV-5134 Läti

Telefon: +371 65220200
Fax: +371 67072224
E-post: latgran@latgran.com
Vaata asukohta 

SIA Latgran, Jekabpils

"Abeles"
Peternieki, parish Kuku,  regioon Krustpils
LV-5222 Läti

Telefon: +371 65220200
Fax: +371 67072224 
E-post: latgran@latgran.com
Vaata asukohta

SIA Latgran, Kraslava tehas

"Latgran"
Station "Kraslava"
Parish Udrisu, Kraslava regioon
LV-5601 Läti

Telefon: +371 65220200
Fax: +371 67072224
E-post: latgran@latgran.com
Vaata asukohta

SIA Latgran, Gulbene tehas

"Alksni"
Daukstu,  Gulbene regioon
LV-4417 Läti

Telefon: +371 65220200
Fax: +371 67072224
E-post:latgran@latgran.com
Vaata asukohta